طبق اعلام جدید شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، مبلغ تخلف نفتی در پرونده بخش بانکرینگ استان بوشهر ۵۲میلیارد ریال برآورد شده است.

در حالی که تنش های ژئوپلتیک بر سر ناپدید شدن روزنامه نگار برجسته سعودی در سرکنسولگری عربستان موجب نگرانی در مورد عرضه نفت شده است، قیمت نفت امروز افزایش داشت.

با حکم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، تالین منصوریان، سرپرست مدیریت سرمایه‎گذاری و کسب‌وکار این شرکت شد.

افزایش واردات نفت چین به بالاترین رقم ۴ ماه گذشته موجب شد تا قیمت نفت در روز جمعه شاهد افزایش باشد، اما گزارش آژانس بین المللی انرژی مبنی بر کافی بودن عرضه و تضعیف چشم انداز تقاضا موجب شد تا رشد قیمت ها چندان بالا نباشد.

قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با ۲۵ سنت کاهش به ۸۴ دلار و ۷۵ سنت در هر بشکه رسید.

عملیات ساخت 5 طرح پتروشیمی در جزیره قشم پس از نهایی شدن زیر ساخت های لازم آغاز خواهد شد.

قیمت نفت برنت طی امروز بیش از ۱.۵ دلار گران شد.

آمریکا به شرکت‌های BP و سریکا انرژی مجوز جدیدی برای اداره یک میدان گازی دریای شمال که ایران در آن سهم دارد، اعطا کرد.

شر کت ملی نفت ایران در نظر دارد تا پایان مهرماه امسال، نسبت به عرضه یک میلیون بشکه نفت خام در رینگ بین‌الملل بورس انرژی ایران اقدام کند.

در پی بروز نشانه هایی مبنی بر معاف شدن برخی خریداران نفت ایران از تحریم های آمریکا قیمت جهانی نفت در معاملات امروز دوشنبه کاهش یافت.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: با تبدیل شدن شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران به یک شرکت سودده، طرح‌های مهم پالایشی کشور رونق و سرعت می‌گیرد.

قیمت جهانی نفت با ادامه روند افزایشی در معاملات هفته گذشته به ۸۴ دلار و ۳۸ سنت در هر بشکه رسید.

پروژه‌های توسعه‌ای صنعت گاز در استان خراسان جنوبی شامل خط لوله انتقال گاز سربیشه - نهبندان و خط لوله انتقال گاز سربیشه - درح افتتاح شد.

قیمت جهانی نفت در معاملات امروز ۶ سنت افزایش یافت و هر بشکه نفت برنت دریای شمال در برابر ۸۴ دلار و ۸۶ سنت معامله شد.

معاون وزیر نفت در امور پالایش ‌و پخش در حکمی حمیدرضا کریمی‌جعفری را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران منصوب کرد.

با نزدیک‌شدن به تحریم نفتی ایران و در پی توافق آمریکا و کانادا برای اصلاح پیمان تجاری نفتا، قیمت جهانی نفت در معاملات امروز بیش از ۲ دلار افزایش یافت.

استاندار ایلام بر روند تسریع در کار پروژه p.p و راه‌اندازی فاز دو پتروشیمی ایلام تأکید کرد.

سخنگوی شرکت ملی پالایش ‌و پخش فرآورده‌های نفتی ایران از توزیع دوباره بنزین سوپر از بعدازظهر روز دوشنبه خبرداد.

قیمت جهانی نفت در معاملات امروز از ۸۳ دلار فراتر رفت و به بالاترین رقم از نوامبر ۲۰۱۴ رسید.

مدیرعامل شرکت ملی نفت با تاکید بر این که ایران در حال حاضر به همه پول نفت خود دسترسی دارد، از مذاکره با یک شرکت روسی برای امضا قرارداد IPC خبر داد.

صفحه1 از16

شرکت بازاریابی سوتر

گروه بازاریابی و فروش سوتر، با تکیه بر دانش و تجربه حضور بالغ بر یک دهه کارکنان خود در صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی کشور عزیزمان ایران، هم اکنون آماده ارائه هرگونه خدمات بازاریابی و فروش به واحدهای فعال در این صنعت، از تولیدکنندگان (سازندگان) و تامین کنندگان کالا تا پیمانکاران و در نهایت کارفرمایان و بهره‌برداران محترم می‌باشد.

تماس با سوتر

تهران، خیابان خرمشهر، خیابان عشقیار، پلاک 104، واحد 522266998 - 02189786971 - 021