مجمع عمومی سالانه سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی برگزار شد

چهارشنبه, 20 تیر 1397

مجمع عمومی سالانه سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با حضور معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی برگزار شد.

به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مجمع عمومی سالانه سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی عصر یکشنبه ( ۱۷ تیرماه) با حضور رضا نوروززاده، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و دیگر اعضا برگزار شد.

این گزارش می‌افزاید: در اجرای ماده ۸۹ قانون تجارت، مجمع عمومی عادی سالانه سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی برای رسیدگی به ترازنامه، صورت حساب سود و زیان و عملکرد سال ۱۳۹۶ عصر روز یکشنبه به ریاست نوروززاده، معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی تشکیل و گزارش عملکرد مطلوب ازسوی حسابرس مستقل و بازرس قانونی قرائت شد.

در این جلسه مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی عملکرد هیئت مدیره و سازمان را در سال ۱۳۹۶ به سمع و نظر اعضای مجمع رساند. در پایان این جلسه تصمیم‌ها و تکالیف مجمع به تصویب اعضا رسید.

شایان ذکر است که بر اساس ماده ۸۹ قانون تجارت، مجمع عمومی سالانه برای رسیدگی به صورت‌های مالی و گزارش عملکرد و استماع گزارش بازرس قانونی تشکیل می‌شود.

  • منبع خبر: شانا (شبکه اطلاعات رسانی نفت و انرژی)

شرکت بازاریابی سوتر

گروه بازاریابی و فروش سوتر، با تکیه بر دانش و تجربه حضور بالغ بر یک دهه کارکنان خود در صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی کشور عزیزمان ایران، هم اکنون آماده ارائه هرگونه خدمات بازاریابی و فروش به واحدهای فعال در این صنعت، از تولیدکنندگان (سازندگان) و تامین کنندگان کالا تا پیمانکاران و در نهایت کارفرمایان و بهره‌برداران محترم می‌باشد.

تماس با سوتر

تهران، خیابان خرمشهر، خیابان عشقیار، پلاک 104، واحد 522266998 - 02189786971 - 021