فروش بیشتر همیشه لازمه حیات و توسعه یك سازمان است. افزایش نمودارهای فروش می تواند باعث دلگرمی صاحبان تجارت و کارمندان باشد اما امروزه فروش به راحتی سال های قبل نیست. بازاریابی و فروش در فضای رقابتی و با پیشنهادهای مختلف از سوی کمپانی‌ها و خدمات دهندگان رقیب کار فروش را سخت‌تر میکند. خریداران نیز به دلیل تنوعی كه در انتخاب دارند با هوشیاری بیشتری خرید می‌کنند و گاهی ما احساس می‌کنیم شاید در مقابل رقبا نیاز بیشتری به شناخته شدن و یا حتی یادآوری خدمات و محصولاتمان به مشتری داریم.

تدوین برنامه بازاریابی و فروش مهم ترین و اصلی ترین اقدام در جهت جذب و حفظ مشتری بشمار می آید. برنامه ریزی بازاریابی (Marketing Plan)  عامل اصلی موفقیت شرکت ها و سازمان ها بشمار می‌رود. تدوین برنامه بازاریابی و فروش همچنین استخراج بیزینس پلن (Business Plan) با بررسی و تحلیل: وضعیت درونی، شرایط پیچیده بازار، وجود رقبا، بررسی و تحلیل نیاز مشتریان و …، سندی مکتوب و قابل اجرا را بدنبال خواهد داشت.

تبلیغات مزایای زیادی برای یک مجموعه کاری چه نوپا و چه با سابقه، به همراه دارند چرا که این نخستین گام برای نفوذ به ذهن مخاطب خواهد بود. هیچ کس بدون وجود هیچ گونه سابقه مثبتی، یک کالا و یا خدمت را با چشمان بسته انتخاب نمی کند. لذا برگزاری برنامه های تبلیغاتی دقیقا همان ابزاری است که به واسطه آن می توانید این سابقه مثبت را ایجاد کنید و به این صورت به زودی شاهد افزایش معنا داری در راستای شناساندن کسب و کار خود خواهید بود.

چنانچه مستحضر می‌باشید امروزه یکی از الزامات اصلی شرکت در پروژه‌های صنعت نفت و گاز، ارزیابی و تایید کارفرمایان و در نهایت حضور نام شرکت‌کنندگان در وندور لیست های مرتبط می‌باشد.

قرار گرفتن در وندولیست ها در ابتدا به این موضوع بستگی دارد که شما در کدام حوزه فعالیت می کنید و چه کالا یا خدمتی را می خواهید در کدام بخش بازار عرضه کنید.  اما در حالت کلی ورود به یک وندور لیست، بستگی به سياست ها و راهبردهای شركت کارفرما دارد و اين روند در هر شركت متفاوت می باشد.

امروزه دپارتمان بازاریابی و فروش یکی از ارکان اصلی شرکتهای فعال در حوزه صنعت می باشد. با توجه به حال و هوای امروز تجارت در حوزه صنعت نفت و گاز هر شرکتی نیاز به نیروی انسانی متخصص و با انگیزه دارد تا بتواند برنامه بازاریابی و فروش تدوین شده را به نحو احسن اجرا نماید و شرکت را در مدت زمان تعیین شده به اهداف فروش مشخص شده برساند. 

حضور در نمایشگاههای تخصصی همواره یکی از عوامل موثر در فرآیند توسعه کسب و کار شرکتهای فعال در زمینه نفت و گاز می‌باشد. در واقع نمایشگاههای نفت و گاز فرصتی هستند برای معرفی توانمندیهای سازمان شما و نیز جمع آوری حجم گسترده ای از اطلاعات بازار به موازات تعامل مستقیم مخاطبان با مدیران و پرسنل سازمان.

در وندورلیست ها و فهرست های خرید شرکت های بالادستی صنایع نفت و گاز، همواره نام تعداد زیادی از تولیدکنندگان بزرگ خارجی دیده می شود که فاقد نمایندگی در ایران هستند، متاسفانه در دوران تحریم امکان اخذ نمایندگی از این شرکت ها وجود نداشت و وجود تحریم های اقتصادی، سیاسی و... حتی موجب گردید که بسیاری از برندهای معتبر با پیشینه قوی اقتصادی روابط خود را با ایران قطع نموده و مدت زمان زیادی، مبادلات اقتصادی در این حوزه ها از طریق کشورهای واسطه صورت پذیرفت که این مقوله، قیمت تمام شده و فروش این محصولات و ...

با توجه به پیشرفت روزافزون اینترنت و افزایش تمایل افراد به استفاده از محتوای دیجیتال جهت دستیابی سریع و آسان به اطلاعات و خدمات مورد نیاز، داشتن وب سایت برای هر شرکت امری الزامی می باشد. وب سایت شما می تواند بزرگترین و قدرتمند ترین ابزار تبلیغاتی شما جهت معرفی توانمندی ها، خدمات و محصولات قابل ارایه شما باشد. شما با داشتن یک وب سایت تخصصی و حرفه ای امکان اطلاع رسانی به روز، بازاریابی و معرفی بین المللی را فراهم آورده و به افراد متخصص در حوزه کاری خودتان این امکان ...

شرکت بازاریابی سوتر

گروه بازاریابی و فروش سوتر، با تکیه بر دانش و تجربه حضور بالغ بر یک دهه کارکنان خود در صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی کشور عزیزمان ایران، هم اکنون آماده ارائه هرگونه خدمات بازاریابی و فروش به واحدهای فعال در این صنعت، از تولیدکنندگان (سازندگان) و تامین کنندگان کالا تا پیمانکاران و در نهایت کارفرمایان و بهره‌برداران محترم می‌باشد.

تماس با سوتر

تهران، خیابان خرمشهر، خیابان عشقیار، پلاک 104، واحد 522266998 - 02189786971 - 021