تدوین برنامه بازاریابی و فروش مهم ترین و اصلی ترین اقدام در جهت جذب و حفظ مشتری بشمار می آید. برنامه ریزی بازاریابی (Marketing Plan)  عامل اصلی موفقیت شرکت ها و سازمان ها بشمار می‌رود. تدوین برنامه بازاریابی و فروش همچنین استخراج بیزینس پلن (Business Plan) با بررسی و تحلیل: وضعیت درونی، شرایط پیچیده بازار، وجود رقبا، بررسی و تحلیل نیاز مشتریان و …، سندی مکتوب و قابل اجرا را بدنبال خواهد داشت.

خلق و تدوین برنامه استراتژیک بازاریابی متناسب با سیاست های کلان سازمانی، یکی از پیچیده ترین و در عین حال پرکاربردترین گام در جهت ایجاد مزیت رقابتی بشمار می رود.

طرح بازاریابی و فروش همچنین مزیتهای قابل توجهی برای سازمانها و شركتها ایجاد خواهد نمود. از جمله:

  • استفاده بهتر از منابع
  • شناخت فرصتهای بازاریابی 
  • تقویت روحیه جمعی و ‫‏کار_گروهی‬ به جهت تعریف و هدف گذاری اجزاء سازمان‬‬‬
  • تثبیت هویت سازمانی
  • تضمین وصول اهداف

گروه سوتر بر پایه مطالعات، تحقیقات و تجربیاتی که به طور خاص در بازار صنعت نفت و انرژی کسب نموده است، هم اکنون آماده تدوین برنامه بازاریابی و فروش متناسب با اهداف مدیران ارشد برای شرکت ها می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت بازاریابی سوتر

گروه بازاریابی و فروش سوتر، با تکیه بر دانش و تجربه حضور بالغ بر یک دهه کارکنان خود در صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی کشور عزیزمان ایران، هم اکنون آماده ارائه هرگونه خدمات بازاریابی و فروش به واحدهای فعال در این صنعت، از تولیدکنندگان (سازندگان) و تامین کنندگان کالا تا پیمانکاران و در نهایت کارفرمایان و بهره‌برداران محترم می‌باشد.

تماس با سوتر

تهران، خیابان خرمشهر، خیابان عشقیار، پلاک 104، واحد 522266998 - 02189786971 - 021