امروزه دپارتمان بازاریابی و فروش یکی از ارکان اصلی شرکتهای فعال در حوزه صنعت می باشد. با توجه به حال و هوای امروز تجارت در حوزه صنعت نفت و گاز هر شرکتی نیاز به نیروی انسانی متخصص و با انگیزه دارد تا بتواند برنامه بازاریابی و فروش تدوین شده را به نحو احسن اجرا نماید و شرکت را در مدت زمان تعیین شده به اهداف فروش مشخص شده برساند.

تا به حال به این فکر کرده اید که بهترین کارکنان تیم فروش را چگونه باید انتخاب کرد؟ چه ویژگیهای فردی و تیمی لازم است تا کارکنان بخش فروش سازمان بیشترین اثربخشی را داشته باشند؟ در اینجا به همه این پرسشها پاسخ داده شده است.

شرکت سوتر به نمایندگی از کارفرمایان اقدام به برگزاری مصاحبه ها و اخذ آزمونهای تخصصی استخدامی از متقاضیان نموده و پس از آموزش شیوه بازاریابی و فروش حرفه ای در صنعت طی دوره زمانی مشخص توسط کارشناسان این شرکت به منتخبان، اقدام به استقرار تیم آموزش دیده در سازمان کارفرما می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

لازم به ذکر است که تایید نهایی استخدام متقاضی به عهده سازمان کارفرما بوده و قرارداد نهایی استخدام نیز مستقیماً با سازمان کارفرما منعقد میگردد.

جهت اطلاع از فرصت های شغلی واحدهای بازاریابی و فروش شرکت های معتبر صنعت نفت و گاز از صفحه فرصت های شغلی دیدن فرمایید.

شرکت بازاریابی سوتر

گروه بازاریابی و فروش سوتر، با تکیه بر دانش و تجربه حضور بالغ بر یک دهه کارکنان خود در صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی کشور عزیزمان ایران، هم اکنون آماده ارائه هرگونه خدمات بازاریابی و فروش به واحدهای فعال در این صنعت، از تولیدکنندگان (سازندگان) و تامین کنندگان کالا تا پیمانکاران و در نهایت کارفرمایان و بهره‌برداران محترم می‌باشد.

تماس با سوتر

تهران، خیابان خرمشهر، خیابان عشقیار، پلاک 104، واحد 522266998 - 02189786971 - 021