در وندورلیست ها و فهرست های خرید شرکت های بالادستی صنایع نفت و گاز، همواره نام تعداد زیادی از تولیدکنندگان بزرگ خارجی دیده می شود که فاقد نمایندگی در ایران هستند، متاسفانه در دوران تحریم امکان اخذ نمایندگی از این شرکت ها وجود نداشت و وجود تحریم های اقتصادی، سیاسی و... حتی موجب گردید که بسیاری از برندهای معتبر با پیشینه قوی اقتصادی روابط خود را با ایران قطع نموده و مدت زمان زیادی، مبادلات اقتصادی در این حوزه ها از طریق کشورهای واسطه صورت پذیرفت که این مقوله، قیمت تمام شده و فروش این محصولات و خدمات را بدلیل افزایش واسطه ها، در کشور افزایش داد. اما اکنون زمان مناسبی جهت اخذ نمایندگی و توسعه تجارت می باشد.

به همین منظور، با در نظر داشتن حوزه فعالیت شرکت‌ها، گروه مشاوره سوتر امکان بررسی و تهیه لیستی از به روزترین سازندگان و تامین‌کنندگان  بین‌المللی تجهیز و یا سیستم مورد درخواست شرکت‌ها را دارا می‌باشد. این گروه همچنین بنا به درخواست شما کارفرمای محترم، امکان انجام سایر خدمات مرتبط از ارزیابی تا انجام مکاتبات جهت اخذ نمایندگی از شرکت‌های یاد شده را دارا می‌باشد. لذا به تمام شرکت های بازرگانی، وارد کننده ها و حتی تولیدکنندگان ایرانی که مایلند با اخذ نمایندگی از تولیدکنندگان بزرگ جهان حوزه فعالیت تجاری خود را گسترش دهند، پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدام، جهت استفاده از مشاوره رایگان  با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایند.

شرکت بازاریابی سوتر

گروه بازاریابی و فروش سوتر، با تکیه بر دانش و تجربه حضور بالغ بر یک دهه کارکنان خود در صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی کشور عزیزمان ایران، هم اکنون آماده ارائه هرگونه خدمات بازاریابی و فروش به واحدهای فعال در این صنعت، از تولیدکنندگان (سازندگان) و تامین کنندگان کالا تا پیمانکاران و در نهایت کارفرمایان و بهره‌برداران محترم می‌باشد.

تماس با سوتر

تهران، خیابان خرمشهر، خیابان عشقیار، پلاک 104، واحد 522266998 - 02189786971 - 021